הסיפור שלנו

ברוכים הבאים לדוארט חנות קסומה ליצירה וצבע.

דוארט (DOART) היא חנות קסומה וגן עדן לכל מי שאוהב דברים יפים, ועוד יותר אוהב ליצור אותם בעצמו.
אצלנו תמצאו השראה ומענה לצורך היצירתי של כולם.
דוארט נפתחה בשנת 2005 בניהולה של מירב ניר, מחנכת גיל הרך במקצועה הראשון, בו עסקה 10 שנים כגננת ומורה,  שהיצירה מהווה שיגרה יומיומית בחייה.

למה דוארט(doart)?

כיון שהעשייה/היצירה זה העניין… 

אנחנו מאמינים שכדי ליצור לא צריך כישרון מיוחד, והעיסוק ביצירה ואמנות הם הפסיכולוג הטוב ביותר לנפש.  אז let's do art! כי יצירה איננה אומנות ולא חייבים להיות בעלי כישרון גדול…

בחנות המיוחדת שלנו מתקיימת הרמוניה מושלמת בין התחומים השונים אמנות לצד מלאכת יד וחריזה. 

מבחר עשיר של חומרי יצירה ותחביב מסוגים שונים לצד צבעים וחומרי אמנות ברמה מקצועית ומבחר מרשים של חרוזים ואביזרי תכשיטנות.

אם בא לך תכשיט אופנתי חדש וייחודי משעה ידיך – אנחנו פה… צוות מקצועי שמחכה לך. 

הביעו משאלה יצירתית, אנחנו כאן כדי לסייע לכם להגשימה, אנחנו אוהבים דברים יפים מכל תחומי האמנות והיצירה שעושים שמח לנפש ונעים בחיים…

אנחנו מאמינים כי ההנאה והצורך ליצור, נצבעים בצבעים שונים ורואים בדוארט בית חם לאנשים שיצירה היא חלק מהיומיום בחייהם: להורים עם ילדיהם, לנשים, גברים, נוער וילדים שרוצים למלא את הפנאי בחייהם, לנשים ואימהות שרוצות לתת דרור ליצירתיות שבנפשן, או לזוגות הרוצים להוסיף לביתם נופך יצירתי אישי…

עולם היצירה והדמיון של הילדים עשיר מאוד ואצלנו משתדלים לתת מענה לחדוות היצירה הקיימת בהם, עבורם יש לנו מבחר ערכות יצירה ייחודיות ומגוונות.

בחנות שלנו תמצאו תכשיטים מוכנים ONE PIECE  אותם מכינות צוות המעצבות בחנות, בנוסף ניתן למצוא אצלנו תכשיטים מוכנים של מותגים ומפעלי יצור ישראליים. 

התכשיטים באיכויות גבוהות בציפוי זהב או כסף, משובצים סברובסקי, אבני חן וזירקונים.

כגישה אנו מאמינים שאי אפשר למכור מה שלא מכירים מקרוב ולכן את המוצרים שיש בחנות אנו בודקים, בוחנים ומנסים באופן אישי עוד לפני המכירה, צוות החנות מעניק שירות אדיב, מקצועי ואישי לכלל לקוחותינו.

אודותינו

כתובת: הבנים 41 הוד השרון מספר עסק: ע.מ.023874761 טלפון: 09-7418878

הרשמו למועדון הלקוחות

קבלו מידע על מבצעים, הטבות וחזרה למלאי

כל הזכויות שמורות לDOART